Kategorie

Sklep bergsport pomieszczenie

 

 

BERGSPORT Wrocław - sklep rowerowy i narciarski z serwisem sprzętu

 

 

 

Lato - Dopasowany rower dla każdego

Oferta na sezon letni to przede wszystkim rowery uznanych producentów, kaski rowerowe, buty oraz wyposażenie pasujące do każdego rodzaju aktywności związanej z rowerami.

Producenci naszego sprzętu rowerowego: Haibike, Kellys, Winora, Giant, Cannondale, Dahon, Shimano. 

Sprawdź nasze propozycje rowerów miejskich, szosowych czy górskich. Wybierz najlepszy rowerek dla swojego dziecka. Zadbaj o swoje zdrowie i zaopatrz się w dobry kask rowerowy. Dobierz świetnie prezentujące się wyposażenie roweru miejskiego albo zdecyduj się na praktyczne rozwiązania takie jak uchwyt na telefon montowany do kierownicy, wygodny bagażnik albo przedni koszyk. Multitool z zestawem kluczy do każdej części rowerowej i kompaktowa pompka może uratować twoją wyprawę. Zabezpiecz swój rower za pomocą łańcucha bądź podkowy rowerowej. 

To wszystko znajduje się w ofercie naszego sklepu. Dodatkowo w sprzedaży mamy części zamienne, szprychy, pedały, kierownice, linki, pancerze, błotniki etc.

 

sklep bergsport rowery

 

 

 

Zima - Narty, Deski snowboardowe, Buty narciarskie i snowboardowe

W okres zimowy wchodzimy z największą ofertą nart, desek snowboardowych, kasków i akcesoriów narciarskich. Dostosowujemy buty narciarskie bezpośrednio pod nogę klienta!

Dobrze dobrane narty i wytrzymały kask to podstawa bezstresowej zabawy na stoku. Wygodne, dokładnie dopasowane do Twojej stopy buty to komfort jaki możemy zaoferować. Sprawdź naszą ofertę formowania obuwia narciarskiego. 

 

 

 

Serwis Rowerowy i Narciarski

Pełne przeglądy rowerów, przeglądy nart i desek, kompleksowe przygotowanie do jazdy. Personalizacja butów narciarskich.

Nasz serwis dba, żeby każdy Kupujący wyszedł ze sprzętem ustawionym według indywidualnych potrzeb i w pełni przygotowanym do jazdy. Kontrolujemy sprzęt również przed wysyłką, po zakupie w sklepie internetowym. Na życzenie klienta zamontujemy dodatkowe wyposażenie.  Możesz przynieść nam również swój używany sprzęt i wybrać jedną z opcji serwisowych. Dajemy gwarancję, że serwisant naprawi wszystkie usuwalne usterki oraz prawidłowo ustawi i zakonserwuje Twój rower czy narty.

 

 

Wypożyczalnia sprzętu zimowego

Wypożyczamy narty, deski snowboardowe, buty. Zobacz cennik

 

 

Zespół

Nasi pracownicy

Nasz sklep zatrudnia ludzi którzy o rowerach czy nartach wiedzą praktycznie wszystko. Ich wiedza poparta jest doświadczeniem aktywnego użytkownika. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące doboru odpowiedniego do potrzeb sprzętu, prawidłowego doboru rozmiaru czy geometrii, przyjdź na Wyścigową 48, zadzwoń albo skorzystaj z formularza kontaktowego.