Kategorie

Promocje

Bergsport Sp. z o.o. we Wrocławiu - Rowery, Narty, Wyposażenie

W sezonie letnim oferujemy rowery, kaski rowerowe, buty rowerowe,części, torby, bidony oraz kompletne wyposażenie rowerzysty.

Natomiast w sezon zimowy wchodzimy z największą we Wrocławiu ofertą nart, desek snowboardowych, butów snowboardowych i narciarskich, kasków, googli i pozostałego sprzętu narciarskiego.Sprzedażą odzieży i sprzętu narciarskiego, rowerowego i sportowego zajmujemy się już 15 lat. Początkowo jako SPORT 2000 w sklepie przy ul. Celtyckiej 6 a następnie przy ul. Robotniczej 1. Obecnie zapraszamy do centrum sportowego przy ul. Wyścigowej 48 we Wrocławiu.

W naszej ofercie znajdują się marki takie jak KELLYS GIANT SALOMON ATOMIC K2 HEAD czy DALBELLOUczestniczymy w wydarzeniach związanych bezpośrednio ze sprzętem z naszej oferty. Poniżej kilka rowerów szykowanych na rok 2017 przez HAIBIKE -WINORA GROUP, pokaz odbył się w Niemczech.

Pokaz rowerów Hibike wejście 

Bergsport to nie tylko sprzęt rowerowy czy narciarski ale również dobrze wyposażony serwis. Oferujemy prostowanie kół rowerowych, przeglądy rowerów, serwis nart – przygotowanie do sezonu.

Jeśli jednak nie planujesz zakupów narciarskich, a chciałbyś pobawić się na stoku, zapraszamy do zimowej wypożyczalni nart, butów narciarskich czy kaskówOprócz szerokiej oferty

 naszym atutem jest kadra, która nie tylko pracuje w sklepie, ale rowerami i nartami żyje. Nasi pracownicy chętnie doradzą co wybrać, pomogą dobrać odpowiednie rozmiary oraz na życzenie klienta w pełni przygotują sprzęt do użytkowania.

Załoga

Tomek Kaczmarek
- kierownik

Tomasz Kaczmarek - Kierownik   

Tomek "Orzeł" Pluta
- specjalista ds. sprzedaży

Tomasz 'Orzeł' PlutaTomek "Turbo" Łuszczyński

-specjalista ds. pozyskiwania klienta

Tomasz 'Turbo' ŁuszczyńskiPaweł Beker
- serwisantRadosław Szyngiel
- informatyk