Narty STÖCKLI Laser SL + wiązania – 15/16

%

Narty STÖCKLI Laser SL + wiązania – 15/16

4 499,00  2 999,00 

Wyczyść
akceptujemy: visamastercard

Informacje o produkcie

Narty do slalomu, szybka zmiana krawędzi i przejście z jednego skrętu w drugi. Szybka zmiana promienia skrętu i wzorowe trzymanie krawędzi nawet na zlodzonym śniegu. W wyniku zastosowania tak samo jak w nartach FIS rdzenia z włókna szklanego model Laser SL charakteryzuje się dużo szybszą reakcją na polecenia narciarza oraz odczuwalnie lepszą dynamiką przy przechodzeniu z jednego skrętu w drugi (efekt działania byłby niemożliwy od osiągnięcia użyciu rdzenia z drewna). Zastosowano rdzeń z materiału Wood/Laminated Fiberglass. Narty konstruowane według tej samej techniki oraz z tych samych komponentów jak w serii LASER FIS, są bardziej „przyjazne” w kontroli i prowadzeniu dla narciarzy, którzy na co dzień nie startują w Pucharze Świata, nadal jednak potrzebują nart o wybitnie sportowym zacięciu i umożliwiającym start w profesjonalnych zawodach.

Przeznaczenie: Męskie
Producent: Stockli
Promień skrętu:
150cm – 11m,
155cm – 11,6m,
160cm – 12,7m,
165cm – 13,6m,
170cm – 14,5m
Taliowanie: 119/66/97 mm
Wiązania: Prosimy o kontakt ze sklepem
Konstrukcja: Wood/Laminateted-Fiberglas Core, SST, VRT, Racing Graphite Base
Gwarancja 2 lata
Swiss Made: Materiały i surowce najwyższej jakości, precyzja i największe przywiązywanie wagi do najmniejszego detalu – wszystko to razem stanowi „kamień węgielny” w Stoeckli. Nasze narty poddawane są najbardziej rygorystycznym testom, używane są przez zawodników podczas Pucharu Świata – efektem są najwyższe lokaty jakie oboje zajmują. Cała produkcja, logistyka i zespół projektowy położone są w Centralnej Szwajcarii. Nasze narty są naszą wizytówką , namacalnie rzeczywistym dowodem jakości kojarzonej z ręcznie wykonanymi produktami ze znaczkiem Swiss Made. Wytwarzamy nasze narty bez przerwy od 75 lat na miejscu w Szwajcarii, nie zważając na bardzo wysokie koszty produkcji.
Parametry jezdne:
Trasa: 100%
Miękki śnieg: 30%
Prędkość: 80%
Komfort: 60%

Stockli Wood Fiberglass Core Laser SL

Sandwich (włókno szklane – titanal – wspornik z titanalu – rdzeń ISOCELL FIBERGLASS) + Torsio Tech :

  • Fiberglass
  • Titanal
  • Titanal support in mid section
  • Wood/Laminated fiberglass core
  • Titanal
  • Fiberglass

Powłoka zewnętrzna:
Poliamidowa ze strukturą „hexagonal”, formowanie 3D
Ślizg: Racing graphite
SST

Przez wiele lat doświadczeń i rozwoju technologii Sandwich Sidewall, możemy uzyskać optymalne przeniesienie mocy na śniegu.

Stockli VRT Technology

VRT – Vario Racin Technology
Podobnie jak rdzeń, teraz także górna warstwa tytanu ma swój profil zmniejszając grubości w kierunku dzioba i końca narty. Technologia VRT przeniesiona z zawodniczych nart Stockli gdzie została z sukcesem zastosowana.
Zalety:
– doskonałe rozwiązanie przeniesione bezpośrednio ze sprzętu zawodniczego
– zwiększona kontrola i precyzja prowadzenia
– bezpośrednia i bardziej płynna inicjacja skrętu
– mniej brutalne prowadzenie

 

 

 

Długość

155cm

Produkty rekomendowane