Bluza termoaktywna damska DYNAFIT Speed Dryarn 08-71057 8941 2020

%

Bluza termoaktywna damska DYNAFIT Speed Dryarn 08-71057 8941 2020

329,00  231,62 

Wyczyść
akceptujemy: visamastercard

Informacje o produkcie

Bluza Dynafit damska Speed Dryarn L/S Tee to doskonałe rozwiązanie dla kobiet podejmujących się górskiego wysiłku takiego jak dynamiczne pokonywanie szlaków lub skitury.
Z tego modelu skorzystasz wszędzie tam, gdzie istotne jest odprowadzanie wilgoci tak, by energia ponoszona w górach była efektywnie spożytkowana.

Krój bluzy Dynafit dopasowany został do kobiecej sylwetki oraz wsparty rozciągliwą konstrukcją, co sprawi, że biegnąc nie poczujesz oporu materiału, co przełoży się na większą efektywność podczas dynamicznego pokonywania górskiego szlaku.
Wygoda tego modelu sprawi, że będziesz myśleć jedynie o kolejnych kilometrach, które są przed Tobą, co sprawi, że osiągniesz lepsze wyniki.

Bluza Dynafit damska Speed Dryarn L/S Tee doskonale sprawdzi się podczas wzmożonego wysiłku fizycznego, gdy istotne jest zachowanie suchego klimatu przy skórze, a także optymalna izolacja.
Zastosowano tutaj techniczny materiał Dryarn® charakteryzuje się ponadprzeciętną oddychalnością, która sprawi, że wilgoć powstająca podczas wysiłku zostanie skutecznie odprowadzona do kurtki przeciwdeszczowej.
Jednocześnie za sprawą tego materiału bluza Dynafit Speed Dryarn L/S Tee ułatwi zachowanie komfortowego suchego klimatu przy skórze.
Ważną cechą tego materiału jest wykończenie Anti Odor. Oznacza to, że spowolnione zostało powstawanie nieprzyjemnych zapachów, co pozwoli cieszyć się świeżością przez dłuższy czas.

Bluza biegowa Dynafit damska Speed Dryarn L/S Tee ze względu na swoje sportowe przeznaczenie nie może ograniczać swojego użytkownika.
Dlatego zastosowano tutaj materiał o konstrukcji 4-way-stretch rozciągliwej we wszystkich kierunkach.
Wsparte to zostało wyczynowym krojem Athletic dopasowanym do kobiecej sylwetki więc zachowasz maksymalną swobodę ruchów niezbędną do efektywnego przemierzania górskich szlaków.
Płaskie szwy, którymi połączono bluzę Dynafit Speed Dryarn L/S Tee nie spowodują podrażnień, co niewątpliwie zwiększy komfort biegu, a także ucieszy panie o wrażliwych cechach skóry.

Bluza Dynafit damska Speed Dryarn L/S Tee to idealne wsparcie aktywnych kobiet, które lubią dawać sobie w kość na górskich szlakach.

Dynafit Speed Dryarn L/S Tee najważniejsze cechy:

 • Materiał Dryarn® odpowiada za błyskawiczny transport wilgoci;
 • Oddychalność Dryarn® zwiększy ochronę przed przegrzaniem;
 • Optymalna izolacja ograniczy ryzyko wychłodzenia;
 • Wykończenie Anti Odor spowalnia powstawanie nieprzyjemnych zapachów i ułatwia zachowanie świeżości przez dłuższy czas;
 • Sportowy krój Athletic dopasowany do kobiecej sylwetki;
 • Płaska konstrukcja szwów ograniczy ryzyko podrażnienia skóry;
 • Konstrukcja materiału typu 4-way-stretch to maksymalna swoboda ruchów;
 • Pierwsza warstwa technicznego stroju sportowego;
  Otwory na kciuki zwiększają stabilność rękawów;
  Użyte materiały: 58% poliamid, 39% polipropylen, 3% elastan;

Dryarn® to specjalnie opracowane mikrowłókna stosowane w wysokiej klasy odzieży outdoorowej.
Cechy charakterystyczne Dryarn® to: bardzo dobre właściwości izolacyjne, sprawny transport wilgoci pozwalający zachować komfortowy mikroklimat przy skórze, włókna są niezwykle lekkie, a przy tym wytrzymałe, właściwości „bakteriostatyczne” redukują ryzyko powstawania uczuleń, podrażnień i nieprzyjemnego zapachu w trakcie użytkowania.

Rozmiar

34, 36, 38, 40