Buty narciarskie HEAD NEXO LYT 100 W 2020

%

Buty narciarskie HEAD NEXO LYT 100 W 2020

1 349,00 

Wyczyść
akceptujemy: visamastercard

Informacje o produkcie

NEXO LYT 100 W

Szukasz maksymalnej precyzji? Masz szczupłe stopy lub kostki? Buty NEXO LYT 110 W pomogą w każdej przygodzie, zapewniając niespotykany komfort i osiągi. Jeśli chodzi o doskonałe dopasowanie, możesz polegać na rozwiązaniu Liquid Fit. Jest to najszybsza i najskuteczniejsza metoda dopasowywania butów narciarskich. Oprócz tego buty posiadają kilka przydatnych cech. Duo Flex zapewnia progresywny i reaktywny flex oraz precyzyjną kontrolę nart na wszystkich etapach skrętów. Regulacja flexu sprawia, że może on sztywniejszy lub bardziej miękki. Technologia Auto Adaptive umożliwia poszerzenie górnej części cholewki i wygodne ułożenie stopy w miejscu powstałym poprzez przesunięcie tylnego spoilera. 4 klamry Superleggera z mikroregulacją i 1 regulowana zębatka ułatwiają korzystanie z tego modelu.

SZCZEGÓŁY

FLEX INDEX: 100/90
ROZMIARY: 230-275
KOLORY: Anthr./black
LAST: S 1850cc
LAST 96 98 100
ROZMIARY 24.5 25.5 26.5

WŁAŚCIWOŚCI

 • Last: S 1850cc
 • Shell: PU
 • Liner: Perfect fit 3D CUSTOM, Wkładka sportowa HighPerformance , Rzep o szerokości 35 mm Power plate
 • Buckles: 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją, Niskoprofilowe klamry, 1 lekka, regulowana zębatka
 • Features: Konstrukcja Smart frame, Duo Flex, Regulacja flexu twardszy/bardziej miękki, Pojedynczy canting, Damski, podwójny regulowany profil, Piankowe dno buta

TECHNOLOGIE

 • PrimaLoft to bardzo lekki, oddychający materiał, który zapewnia skuteczną izolację termiczną.
 • Idealne dopasowanie to rewolucyjny system, który zapewnia wygodę i zorientowanie na wydajność w doskonałych butach narciarskich HEAD. Wstępnie ukształtowana konstrukcja 3D została opracowana w celu zapewnienia maksymalnego komfortu i optymalnego dopasowania do kształtu stopy.
  Wiecej …
 • Formulitowe formuły z tworzywa sztucznego lepiej niż kiedykolwiek utrzymują rozciąganie, zapewniając doskonały komfort z lepszą równowagą i kontrolą.
  Wiecej …
 • Materiał LIQUID FIT zapewnia najbardziej precyzyjne i najszybsze dostosowanie. Gęstość materiału zapewnia idealną formę w najbardziej krytycznym obszarze buta, kostki i kieszeni na pięcie. Daje to wydajność i precyzję wkładki piankowej, ale jako materiał płynny dostosowanie zajmuje tylko 10 łatwych minut. UWAGA: But gotowy do noszenia w płynie musi być dostosowany u lokalnego autoryzowanego dealera.
  Wiecej …
 • Graphene to struktura 2D, która posiadając grubość jednego atomu, jest jednym z najlżejszych i najbardziej wytrzymałych materiałów na Ziemi. Zastosowanie Graphene w specjalnie wybranych miejscach deski pozytywnie wpływa na jej charakterystykę oraz osiągi bez zwiększania jej wagi.

 

Producent

Head

Rozmiar buta

23.5, 24, 24.5, 25, 25.5, 26