Buty rowerowe SHIMANO SH-ME300 czarno-pomarańczowe

%

Buty rowerowe SHIMANO SH-ME300 czarno-pomarańczowe

419,90  290,90 

Wyczyść
akceptujemy: visamastercard

Informacje o produkcie

Buty rowerowe SPD Trail / Enduro Shimano SH ME300

Buty SH ME300 skonstruowane są w taki sposób by zyskać większą przyczepność po zejściu z roweru, oraz zapewnić sztywność która poprawia wydajność przeniesienia mocy we wszystkich warunkach. Buty nadają się również do użytku podczas pieszych wycieczek.

Producent: Shimano
Model: SH ME300
Najlepiej pasują z pedałami: PD M530, PD M520
Waga: 762g (rozmiar 42)
Kolor: Czarny

Cechy:

Skrętna środkowa część podeszwy TORBAL umożliwia naturalnyruch rowerzysty podczas jazdy
Niskoprofilowa sprzączka z odwrotnym mocowaniem i paski krzyżowe pewnie trzymają stopę
Lekka gumowa podeszwa zapewnia przyczepność w każdych warunkach
Lepsze przenoszenie mocy dzięki wzmocnieniu środkowej części podeszwy włóknem szklanym

Dynamiczne pedałowanie Shimano

SPD jest systemem, który działa bez względu czy jesteś na rowerze, czy poza nim. Pedałowanie jest dużo bardziej wydajne poprzez zastosowanie szerokiej gamy butów i stylów pedałów, a chowane zaciski sprawiają, że chodzenie jest bardziej komfortowe. Z systemem SPD pedałujesz z większą wydajnością, stabilnością i komfortem.
Shimano opracowało konstrukcję SPD, aby spełnić wymagania rowerzystów najróżniejszych stylów MTB. Eliminując noski oraz integrując pedał z zelówką w jeden zunifikowany system przenoszenia siły, Shimano zmieniło tę gałąź przemysłu, wzmacniając nie tylko przenoszenie siły na pedał, ale również kontrolę rowerzysty nad coraz ciekawszymi stylami jazdy. Dziś nie istnieje jeden styl MTB oraz jeden pedał SPD, który by do niego pasował. Rowery użytkowane są wszędzie, począwszy od szybkich wyścigów XC, skończywszy na stromych, kamienistych, mokrych i pełnych błota szlakach. Pedały Shimano SPD to coś więcej niż utrzymywanie tempa – one pchają Cię do przodu. Dziedzictwo niezawodności przekazywane jest dalej, wraz z kolejnymi ewoluującymi konstrukcjami pedałów, mającymi na celu sprostanie potrzebom indywidualnych stylów jazdy. Opracowane dla spełnienia oczekiwań rowerzysty. Dopasowane do rowerzysty. Znajdź swój wariant.
Elastyczna podeszwa pozwala na naturalny ruch rowerzysty. Jeśli podeszwa buta do jazdy jest zupełnie sztywna, but nie umożliwia wygięcia pięty, gdy rower jest pochylony względem rowerzysty. Rozwiązanie TORBAL umożliwia niewielkie wygięcie na boki tylnej części podeszwy, a jednocześnie zachowanie sztywności części przedniej. Rozwiązanie to zwiększa równowagę i kontrolę nad rowerem umożliwiając ruch boczny pięty, a jednocześnie optymalizuje wydajność przeniesienia energii na styku powierzchni buta i pedału.

Producent

SHIMANO

Rozmiar buta

44 EU 27,8 CM, 45 EU 28,5 CM, 46 EU 29,2 CM, 47 EU 29,8 CM

Produkty rekomendowane