Deska snowboardowa FLOW ERA STD

%

Deska snowboardowa FLOW ERA STD

1 273,30 

Wyczyść
akceptujemy: visamastercard

Informacje o produkcie

TYP ROCKER

I-Rock Rocker – Hybrydowy kamuflaż odwrócony z wypukłą podstawą zapewnia naturalne wyczucie na szynach i stabilność w zmiennych warunkach. Profil Rocker połączony z pochyleniem rozpoczynającym się przed strefami wiązania, I-Rock zapewnia stabilność i podobny do popu cam pop w celu osiągnięcia maksymalnej wydajności.

FLEX

Flex Rating 5 (1 Soft – 10 Stiff) – Średni flex do wszystkich osiągów w górach. Podobnie jak w domu, wyciskając poręcze i nie gubiąc ukąszeń na stromych schodach.

KSZTAŁT

Tru-Twin – równe ilości w nosie i ogonie oraz centralny taliowanie, pozwalające jeździecowi na poruszanie się w dowolnym kierunku. 3-D Dual Transitional Sidecut – Gładki, z dużą ilością uchwytów, 3-D Transitional Sidecut wyróżnia się wyjątkowo między stopami. Łagodne końcówki i agresywny promień w obszarach wiążących zapewnia nieograniczoną przyczepność dla ogólnej płynnej i zwinnej jazdy.

RDZEŃ

Re-Flex Core – Lekki, wrażliwy rdzeń drewniany o wysokim stosunku wytrzymałości do wagi. Ten specjalnie profilowany rdzeń łączy w sobie wiele gatunków drewna topoli, co daje bardziej stabilny, supergłodny charakter.

LAMINATY

Biaxial Laminate – Specjalna konfiguracja dwuosiowego szkła zapewnia gładkie, ale czułe odczucie i zapewnia podłużną swobodę skokową i skrętną dla łatwiejszych zakrętów i naturalnie łatwą deskę jezdną. Niektóre modele mają siedem pasm pionowo szytych włókien węglowych. Single Carbon Stringers – 7-włóknowe podłużnice centralnie zszywane bezpośrednio z włóknem szklanym, zapewniają miękką do zginania płytę z szybką reakcją.

BOCZNE ŚCIANY

Ściana boczna Kush-Control – Ściana boczna z uretanu jest łączona bezpośrednio z rdzeniem drewnianym, aby zmniejszyć wibracje, pochłonąć uderzenia, zwiększyć opór krawędzi i stworzyć gładki snowboard.

BAZA

Sintruded 3000 – Flow sintruded 3000 base zapewnia szybkość i wytrzymałość podczas jazdy. Trwały i zaufany, ten podstawowy materiał robi to. Kush-Control Base – uretanowe wkłady podstawowe są umieszczone pomiędzy rdzeniem drewnianym a materiałem podstawowym. Wkładki te pozwalają na dopasowanie płytek do każdego terenu, absorbują uderzenia, zmniejszają drgania i zapewniają bardziej płynne i stabilne wrażenia z jazdy.

POKRYCIE

Kush-Control Topsheet – wkładki z uretanu umieszczone pod palcami i piętą zmniejszają drgania, pochłaniają uderzenia, zwiększają trzymanie krawędzi i zapewniają płynną jazdę.

WIĄZANIE KOMPATYBILNOŚĆ

2 x 4 Wstaw wzór

Producent

Flow

Rozmiar

155W, 158cm