O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

Marka

Rozmiar koła

Cena

Mogłoby się wydawać, że to zaprzeczenie kolarskiej tradycji — przecież to wyłącznie siła naszych nóg powinna wprawiać koła w ruch. Damskie i męskie rowery z silnikiem elektrycznym wbrew pozorom wcale nie działają same. Nie są więc wcale opcją dla “leniwych”. Modele tego typu należy traktować jak pojazdy ze wspomaganiem, dzięki któremu jazda będzie przyjemniejsza, a wzniesienia nie będą stanowić wyzwania dla naszych mięśni.

Jak działają rowery elektryczne?

Podobnie jak te tradycyjne — dzięki sile jadącego. Dodatkowo wymagają regularnego ładowania. Pedałowanie uruchamia silnik, a ten z kolei dostosowuje wspomaganie do Twojego tempa. Oczywiście, rowery elektryczne damskie i męskie występują w bardzo różnych wersjach. Niektóre posiadają specjalne kontrolery, dzięki którym możesz bez problemu dopasować wspomaganie do swoich potrzeb. To przydatne funkcje, szczególnie kiedy jeździmy po nieregularnym terenie, a na trudniejszych odcinkach brakuje nam siły.

Jakie są rodzaje rowerów elektrycznych?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz modele o różnych parametrach. Dzięki temu z pewnością znajdziesz pojazd, który spełnia wszystkie Twoje oczekiwania oraz potrzeby. Oferujemy rowery elektryczne męskie i damskie takie jak miejskie, szosowe, crossowe i MTB. Możesz wybierać spośród kilkunastu rozmiarów kół (od 20 do nawet 29 cali), wielkości ram (M-XL), mocny i rodzaju silnika, a także pojemności baterii.

Co cechuje nasze rowery elektryczne?

Nasz asortyment oparliśmy na produktach sprawdzonych marek takich jak Ghost, HAIBIKE, Kellys, Kross, Lapierre, Merida, Mondraker, Multicycle, Overfly czy Winora. To doświadczeni producenci, którzy tworzą damskie i męskie rowery z silnikiem elektrycznym z wytrzymałych i lekkich surowców. Takich, które sprawdzą się świetnie zarówno na równym asfalcie, jak i w bardziej wymagających warunkach, w mniej przewidywalnym terenie.

Zapoznaj się z naszą ofertą lub przyjedź do naszego sklepu we Wrocławiu i sprawdź na żywo, który produkt będzie dla Ciebie najlepszy!

Shopping Cart