Narty ATOMIC Redster S7+ wiązanie FT 12 GW 2020

%

Narty ATOMIC Redster S7+ wiązanie FT 12 GW 2020

2 949,00  1 699,00 

Wyczyść
akceptujemy: visamastercard

Informacje o produkcie

Topowy model Atomica do jazdy slalomowej. Drewninany rdzeń zbudowany z dwóch rodzajów drewna wzmocniony tytanowymi wkładkami oraz zlalomowa talia zapewniają dynamikę i twardość konieczną do wycinania szybkich skrętów. Dokładną kontrolę nad krawędziemi zapewnia konstrukcja Full Sidewall z krawędzią na całej długości narty.

Zewnętrzna warstwa została wykończona wytrzymałą strukturą bardziej odporną na zarysowania.

Doskonała propozycja dla zaawansowanych narciarzy szukających nart do codziennej jazdy, które mogą wykorzystać również do startu w zawodach.

Kupujesz komplet nart z wiązaniami: Atomic FT 12 GW do 12DIN .

Przy średnich umiejętnościach wytrzymują wagę narciarza 140kg

Atomic FT 12 GW to wyjątkowo elastyczny i lekki system typu all mountain. Wyposażony jest w konstrukcję pedałową, która gwarantuje automatyczne dopasowanie do butów do narciarstwa alpejskiego oraz typu GripWalk. Co więcej, mają czytelne oznaczenie siły wypięcia wiązań (do 12 w skali DIN), a regulacja nie wymaga użycia narzędzi — dzięki czemu ich obsługa jest wyjątkowo szybka. Świetnie sprawdzają się na stoku i zapewniają elastyczność, dzięki której narciarze na każdym poziomie zaawansowania mogą cieszyć się jazdą.

TECHNOLOGIE:

Power Woodcore

Full Sidewall

Titanium Powered

Strctured Topsheet

World Cup Base Finisch

TALIOWANIE: Active chamber 0/100/0

Na życzenie istnieje możliwość dopasowania Twoich butów narciarskich do nart. Trzeba podać podczas składania zamówienia wagę użytkownika oraz długość skorupy buta w milimetrach. Jest to trzycyfrowa wartość z reguły na piętce buta.

 

 

Producent

Atomic

Długość

149cm, 156cm, 163cm, 170cm