Narty ATOMIC REDSTER X9 2019

%

Narty ATOMIC REDSTER X9 2019

3 999,00  2 399,00 

Wyczyść
akceptujemy: visamastercard

Informacje o produkcie

REDSTER X9

Redster X9 to uniwersalne narty dedykowane bardzo zaawansowanym użytkownikom. Model ten świetnie nada się zarówno na rekreacyjną jazdę jak i na wyścigi czy slalom. Dzięki zastosowanym technologiom, po tym modelu możemy spodziewać się uniwersalnej zwrotności, świetnego prowadzenia oraz nieprzeciętnej stabilności jazdy. Na największe poświęcenie uwagi zasługuje technologia Servotec, zaprojektowana specjalnie na Puchar Świata, dziś dostępna we flagowych modelach Atomica.

PARAMETRY TECHNICZNE:

TEREN Dobrze przygotowane stoki
UŻYTKOWNICY Zaawansowani i eksperci
DŁUGOŚĆ 169 cm 175 cm 181 cm
TALIOWANIE [MM] 113/65.5/98.5 114/65.5/99.5 115/65.5/100.5
PROMIEŃ SKRĘTU 14.6 m 15.4 m 16.2 m
WAGA NARTY 2357g / 175cm
KONSTRUKCJA Servotec, Full Sidewall, Power Woodcore, Titanium Powered, Structured Top Sheet, World Cup Base Finish

TECHNOLOGIE :

Servotec:

Innowacyjna technologia wywodząca się z Pucharu Świata. Nazwa pochodzi od niemieckiego słowa ‘Servolenkung’ oznaczającego wspomaganie kierownicy. Dzięki tej technologii narty są jeszcze szybsze, poprawia się ich sterowność i szybkość reakcji. Wspomagają prowadzenie nart przy dużych prędkościach, a także zwrotność przy skrętach.

Power Woodcore:

Połączenie trwałego drewna jesionowego i lekkiej elastycznej topoli. Dzięki tej technologii narty są trwałe i stabilne, jednocześnie zachowują swój sportowy charakter. Niezbędne dla nart o wysokich osiągach, dla których istotnym elementem jest stosunek wagi do wytrzymałości.

Titanium Powered:

Narty wykonane w tej technologii wyposażone są w drewniany rdzeń i dwie warstwy tytanowego wkładu, co oznacza optymalny flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie nart zawodniczych.

Structured Top Sheet:

Wierzch NANO TPU – dodatkowo wzmocniona powierzchnia narty sprawia, że deski są jeszcze bardziej wytrzymałe i odporne, a ich eksploatacja i zużycie są mniejsze niż w konkurencyjnych modelach.

Full Sidewall:

Pełny Sidewall biegnący od dzioba do ogona narty bez żadnych modyfikacji. Wysoka precyzja sterowania, która świetnie sprawdza się na dobrze przygotowanych stokach.

 

Długość

169cm, 175cm, 181cm

Produkty rekomendowane