Narty FISCHER My Turn 68 2020

%

Narty FISCHER My Turn 68 2020

1 899,00  1 499,00 

Wyczyść
akceptujemy: visamastercard

Informacje o produkcie

Narty FISCHER My Turn 68 2020

Damska narta o sportowym charakterze z 13m promieniem skrętu została oparta na drewnianym rdzeniu w technologii AirTec co obniża wagę narty o 25%, wzmocniona karbonową siateczką dla większej twardości poprzecznej i tłumienia drgań przy większych prędkościach, i zamknięta bocznymi ścianami a materiału ABS.

Dobrze zachowuje się przy szybszej jeździe, a dzięki on-piste rockerowi oraz wiązaniom przeniesionym ku przodowi narty łatwiej inicjować skręt, a nawet najlżejsze narciarki będą w stanie docisnąć nartę do śniegu bez nadmiernego nakładu sił. Dodatkowo minimalistyczna, elegancka szata graficzna będzie się świetnie prezentować na stoku.

Sportowa geometria i zacięcie zdecydowanie wyróżniają  nartę od Fischera  MY TURN 68.
Wysoka stabilność i sportowy charakter nie pozbawiony komfortu.
Łatwe w prowadzeniu, przebaczają drobne błędy i cechują się bardzo dużą dynamiką. Precyzyjne, nie wymykają się spod kontroli.

Jeżdżąc budzą entuzjazm. Imponują wyglądem. Dzięki tym nartom zachowasz na stoku własny styl, ale nie stracisz na jakości jazdy. Zabawa gwarantowana. Dzięki nowej konstrukcji wiązań skręty wychodzą łatwiej, a jazda wymaga mniejszego nakładu siły. Narty sygnowane znakiem MY TURN oznaczającym wszystkie technologie stosowane w serii Vision, a tym samym gwarantującym najwyższą jakość sprzętu.

Carbon Tech
Specjalna sieć karbonowych włókien o wyjątkowych właściwościach i zbalansowanej sztywności.

Air Tec
Specjalna budowa drewnianego rdzenia redukująca masę o 25% bez utraty właściwości narty. Konstrukcja pozostaje sprężysta i stabilna.

On-Piste ROCKER
Krótsza powierzchnia styku narty z podłożem oznacza łatwiejszą inicjację skrętu. Rocker pozwala również kontrolować nartę z użyciem znacznie mniejszej siły.

Women BMP
Przesunięty punkt montażu wiązania ku przodowi sprawia, że narta jest łatwiejsza do kontroli i wymaga mniej siły.

Sintered Bases
Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

Sandwich Sidewall Construction
Drewniany rdzeń w połączeniu ze ścianami bocznymi z tworzywa ABS zamknięte w klasycznej konstrukcji ‚kanapki’ zapewniają narcie optymalną sztywność i spężystość.

Wiązanie

MY RS 9 SLR 2020

Producent

Fischer

Długość

145cm, 150cm, 155cm

Produkty rekomendowane