Narty FISCHER XC Fibre Crown EF IFP 2018 + wiązania Control Step-In IFP – 17/18

%

Narty FISCHER XC Fibre Crown EF IFP 2018 + wiązania Control Step-In IFP – 17/18

759,00  599,00 

Wyczyść
akceptujemy: visamastercard

Informacje o produkcie

Narty biegowe XC Fibre Crown EF IFP 2018

Ten model dzięki łusce w technologii Vario Crown zapewnia stabilność na podbiegach, a nowa konstrukcja narty w technologii Efficient Forward daje nieosiągalną wcześniej elastyczność, dzięki czemu narta nie wymaga od użytkownika dużych umiejętności technicznych.

Efficient Forward: technologia, która ułatwia odbicie, nawet osobom o mniejszym zaawansowaniu technicznym. Przy odbiciu na podbiegach nie trzeba już, aż tak mocno, kontrolować strefy odbicia z palców. Dzięki tej technologi narta jest o 200 gram lżejsza. A więc czego można więcej chcieć od nart?

ULTRA TUNING

Nieograniczone możliwości. Uniwersalna struktura bazy sprawia, że narta jest szybka i nadaje się do wszelkich zastosowań.

RENTAL TAIL PROTECTOR

Specjalny, niezwykle wytrzymały materiał stosowany w tyłach nart celem ich wzmocnienia. Dzięki takiej konstrukcji narty, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu na długo pozostają w bardzo dobrym stanie.

POWER LAYER

Laminat na całej długości narty, o 0.2 mm grubości i ekstremalnie niskiej wadze.

AIR CHANNEL BASALITE

Rdzeń z włókna szklanego/drewna ze zintegrowanymi kanałami powietrznymi pozwala zaoszczędzić do 250 g wagi, kolejne 40 g dzięki włóknom z bazaltu wulkanicznego.

VARIO CROWN

Nowa generacja łuski: połączenie jej trzech rodzajów – Single, Double i Gliding przekłada się na skuteczne przenoszenie sił przy odbiciu i optymalne właściwości poślizgu.

Wiązania FISCHER Control Step-In IFP 2018

Nowe wiązania półautomatyczne TURNAMIC® zapewniają maximum stabilności i kontroli nad nartą. Dopasowanie tych wiązań odbywa się szybko i bez użycia narzędzi.

TUNABLE – DOSTOSUJ SWOJE NARTY DO WARUNKÓW Technika ,temperatura oraz warunki panujące na trasach mają ogromny wpływ na prowadzenie narty. Ale teraz wszystkie modele wiązań TURNAMIC® mają moliwość szybkiej i beznarzędziwej zmiany środka ciężkości. Ma to ogromny wpływ na charakterystyke narty w danych warunkach.

Długość

194cm

Produkty rekomendowane