Narty biegowe juniorskie FISCHER XC N Sprint Crown IFP 2018 + wiązania Race JR Classic IFP – 17/18

%

Narty biegowe juniorskie FISCHER XC N Sprint Crown IFP 2018 + wiązania Race JR Classic IFP – 17/18

599,00  419,00 

Wyczyść
akceptujemy: visamastercard

Informacje o produkcie

Narty biegowe FISCHER XC N Sprint Crown JR IFP 2018

W tym sezonie Sprint Crown jest najlepszym punktem odniesienia dla dzieci rozpoczynających narciarstwo biegowe. Ta bardzo elastyczna narta nie ma nic do udowodnienia, jeśli chodzi o jej zdolność zapewnienia młodym twórcom maksymalnego komfortu podczas pierwszych kroków w klasycznych.

Jakie cechy ma narciarstwo biegowe Fischer Sprint Crown JR?

Narta przeznaczona jest głównie do nauki narciarstwa biegowego, jej bezpieczeństwo pozwala dzieciom łatwo i bez większego wysiłku odnaleźć wsparcie. Rdzeń kanału powietrznego jest szczególnie lekki i cienki, dzieci nie będą karane przez ciężkie nart. Strefa łuski jest bardzo ważna, dlatego tutaj prędkość i poślizg nie są najbardziej pożądanymi cechami, przede wszystkim dlatego, że jej aspekt jest pewny, że ta narta została zbadana.

Dla kogo przeznaczony jest narty biegowe Fischer Sprint Crown JR?

To najlepsza para dla początkujących, jeśli Twoje dziecko regularnie uprawia narciarstwo biegowe, jest to jeden z najlepszych kompromisów, jakie możesz znaleźć, aby dać mu szansę uprawiania narciarstwa zjazdowego. Elastyczny, łatwo się dopasowuje i nie wyczerpuje szybko dzieci i pozostawia przede wszystkim przyjemność. Narty na pierwsze zabawne i wygodne podejście, które mamy nadzieję, dadzą smak skandynawskiego doświadczenia.

Wiązania Race JR Classic IFP 2018

Bardzo lekkie wiązania junior Race Classic dla doskonałej kontroli narty.Stabilność oraz idealnie przekazanie siły odbicia narcie to ogromne plusy w kształceniu młodzieży.

TUNABLE – DOSTOSUJ SWOJE NARTY DO WARUNKÓW

Technika ,temperatura oraz warunki panujące na trasach mają ogromny wpływ na prowadzenie narty. Ale teraz wszystkie modele wiązań TURNAMIC® mają moliwość szybkiej i beznarzędziwej zmiany środka ciężkości. Ma to ogromny wpływ na charakterystyke narty w danych warunkach.

Długość

100cm, 110cm, 120cm, 130cm, 140cm

Produkty rekomendowane