Narty HEAD WC Rebels i.SPEED PRO + wiązania 2019

%

Narty HEAD WC Rebels i.SPEED PRO + wiązania 2019

3 599,00  2 159,00 

Wyczyść
akceptujemy: visamastercard

Informacje o produkcie

Narty HEAD WOURLCUP REBELS i.SPEED PRO to narty przeznaczone do agresywnej jazdy i osiągania mistrzowskich prędkości . Gwarantują precyzyjne skręty niezależnie od warunków. Konstrukcja WorldCup Sandwich, została uzupełniona wzmacniającą technologią Graphene. Dodatkowo w HEAD WC REBELS i.SPEED RP wykorzystano także systemy KERS i Intelligence, które ułatwiają przystosowanie nart do wszystkich warunków niezależnie od stopnia trudności stoku czy ilości śniegu. Technologię KERS można porównać do turbosprężarki: narciarz otrzymuje doładowanie wpychające go w kolejny skręt. Technologia ta, jest elektronicznym, w pełni zintegrowanym i automatycznym systemem. Wiązania FREEFLEX EVO 14 otwierają przed posiadaczem cały wachlarz możliwości jezdnych z jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa.

 

Technologie:

  • Przód RX z systemem TRP – przody RX cechuje stabilność i siła, są wyjątkowo wytrzymałe i można na nich polegać
  • Full Diagonal – inteligentne wypinanie przodu w zakresie 180° w płaszczyźnie poziomej jak i pionowej, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w upadkach z rotacją i odchyleniem do tyłu.
  • ABS – Technologia Anti Blocking System praktycznie zupełnie eliminuje tarcie podczas wypinania buta z wiązania, oznacza to mniejsze zużycie i większe bezpieczeństwo.
  • FREEFLEX EVO Freeflex EVO redukuje wpływ wiązania na naturalne wygięcie narty do minimum. Zmniejszony nacisk z przodu, całkowicie przeprojektowane nowe rolki i ramiona oraz inteligentny element ślizgowy, wszystko to składa się na rEVOlucję w racingu: najszybsze od bramki startowej do linii mety z Freeflex EVO.
  • Pięta Race Lite Nowa, zredukowana wysokość podstawy jest całkowicie zgodna z przepisami FIS. Pozwala to na nowo zaprojektować tor pięty, podnosząc go o 1mm i poszrzając o 8mm. Jest to jeszcze większa stabilność i szybszy, bardziej bezpośredni przekaz energii.
    Co więcej, zwiększone rozmiary suwanych elementów ograniczają tarcie oraz zapewniają płynniejsze przesuwanie i pewne wypięcie w każdych warunkach.

 

Długość

175cm, 180cm

Produkty rekomendowane