Spodnie termoaktywne damskie DYNAFIT Speed Dryarn 08-71061 0981 2020

%

Spodnie termoaktywne damskie DYNAFIT Speed Dryarn 08-71061 0981 2020

279,00  197,00 

Wyczyść
akceptujemy: visamastercard

Informacje o produkcie

Getry damskie narciarskie Dynafit Speed Dryarn Tights są wykonane w pełni z włókien syntetycznych, gwarantujących wysokie parametry techniczne.
Materiał chroni ciało przed przegrzaniem i jednocześnie ogranicza ryzyko wychłodzenia.

Getry Dynafit zapewniają dobrą swobodę ruchów.
Przylegają do sylwetki w taki sposób, abyś mogła wygodnie się przemieszczać.
Komfort ich użytkowania jest również zasługą wykończenia Aniti Odor.
Spowalnia ono powstanie nieprzyjemniej zapachów.

Getry Dynafit damskie Speed Dryarn Tights to termoaktywna konstrukcja doskonale sprawdzająca się podczas aerobowych odmian narciarstwa takich jak skituring, biegi narciarskie lub skialpinizm.
Wykonane zostały z technicznego materiału Dryarn® zapewniającego optymalną izolację, ale przede wszystkim oddychalność.
Szybkoschnące właściwości tej tkaniny zabezpieczą organizm przed łatwym przegrzaniem, a także ułatwią zachowanie komfortowego suchego klimatu wokół skóry.
Sprawia to, że w getrach Dynafit Speed Dryarn Tights będziesz wspierana w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego w trosce o jego maksymalne wsparcie.
Zastosowano tutaj także wykończenie Anti Odor ze względu na fakt, iż będą one wykorzystywane podczas dużego wysiłku fizycznego.
Posiada ono antybakteryjne właściwości spowalniające powstawanie nieprzyjemnych zapachów.
Dzięki temu przez dłuższy czas zachowasz świeżość wokół ciała, co zwiększy komfort narciarskiej aktywności.

Getry narciarskie Dynafit damskie Speed Dryarn Tights to konstrukcja wykonana z poliamidu będącego niezwykle wytrzymałym materiałem więc zachowasz trwałość tego modelu pomimo naprężeń powstających na skiturowym podejściu i zjeździe.
Za maksymalną swobodę ruchów w tym modelu odpowiada przylegający krój Tight dopasowany do kobiecej sylwetki, a także konstrukcja materiału typu 4-way-stretch o rozciągliwości we wszystkich kierunkach.
Getry Dynafit Speed Dryarn Tights korzystają z bezszwowej konstrukcji, która nie spowoduje podrażnień, co z pewnością ucieszy panie o wrażliwej skórze.
Długość 3/4 tego modelu doskonale sprawdzi się z wysokimi butami narciarskimi.

Getry Dynafit damskie Speed Dryarn Tights dzięki długości nogawek pozwolą na wygodne zakładanie wysokich butów ograniczając ryzyko otarć skóry doskonale spisując się podczas skiturów, biegów narciarskich i backcountry.

Rozmiar

34, 36, 40