Spodnie termoaktywne damskie ODLO REVOLUTION X-WARM MERINO WOOL 110221 col.15015

%

Spodnie termoaktywne damskie ODLO REVOLUTION X-WARM MERINO WOOL 110221 col.15015

379,90  227,94 

Wyczyść
akceptujemy: visamastercard

Informacje o produkcie

Spodnie wykonano z jednowarstwowej dzianiny Technical Wool X-Warm, która łączy w sobie zalety dwóch wyjątkowo funkcjonalnych materiałów – poliestru oraz wełny Merino.
Od strony wewnętrznej dzianina wykonana została z wysoce funkcjonalnego poliestru odpowiadającego za zwiększenie wysychania oraz błyskawicznego odprowadzania nadmiaru wilgoci od ciała, dzięki czemu można poczuć się sucho oraz świeżo.
Od strony zewnętrznej natomiast znajduje się nie mająca bezpośredniego kontaktu z ciałem wełna Merino, która pomoże w naturalny sposób zahamować rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

Termoaktywne właściwości spodni Revolution X-Warm Long Baselayer Pants pomagają w skutecznym odprowadzaniu nadmiaru wilgoci na zewnątrz nawet podczas najbardziej intensywnych aktywności, dzięki czemu ciało utrzymywane jest w suchości i cieple.
Pomaga to utrzymać temperaturę na stałym, odpowiednim poziomie, co skutecznie zmniejsza ryzyko przegrzania bądź wyziębienia, a w konsekwencji obniżenia wydajności organizmu.
W rezultacie, organizm może zaoszczędzić więcej energii.
Ponadto, dzięki skutecznemu przeniesieniu nadmiaru wilgoci na zewnętrzną stronę materiału, użytkownik nie odczuwa nieprzyjemnego dyskomfortu wynikającego z przepocenia.

W pasie elastyczna guma zapewniająca dopasowanie do sylwetki.
Komfort i wygoda noszenia, doskonałe zarówno na narty, biegówki, trekking jak i innych aktywności.
Styl, funkcjonalność, dopracowanie szczegółów, najwyższa jakość.

Rozmiar

L, XS