O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

Na tej internetowej półce sklepu bergsport.pl znajdziesz jednoślady przeznaczone najmłodszym adeptom jazdy jednośladami. W ciągłej sprzedaży są rowery dla dzieci w różnym wieku i stopniu zaawansowania. Asortyment dziecięcych rowerków obejmuje modele biegowe (bez napędu), z dwoma bocznymi kółkami oraz górskie dla juniorów i młodzieży. Każdy z pojazdów został zaprojektowany i wykonany na podstawie właściwych norm bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami atrakcyjnej cenowo oferty i życzymy udanych zakupów!

Rowerki junior – świetny sprzęt dla najmłodszych dzieci

Prezentowane w sklepie Bergsport modele są wyposażone w lekką aluminiową ramę, regulowane siodełko i kierownicę, 12-calowe kółka z gęstą strukturą bieżnika. U nas kupisz uniwersalny rowerek dziecięcy dla dziewczynki i chłopca.

Dziecięce trójkołowce – idealne jednoślady do nauki jazdy

W tym asortymencie rowery junior mają własny jednobiegowy napęd i dźwignię hamulca umieszczoną na kierownicy. Większe opony (zazwyczaj 16-calowe) oraz dwa boczne kółka pomagają utrzymać równowagę i stabilizują jazdę dziecka. To doskonałe rozwiązanie zalecane do stosowania w pierwszym etapie nauki jazdy.

Rowery górskie – sprawdzone pojazdy dla starszych dzieci i juniorów

W sklepie Bergsport oferujemy młodzieżowe jednoślady typu MTB. To uniwersalne rowery dziecięce, które sprawdzą się do jazdy po osiedlu, miejskich ścieżkach oraz alejkach w parku. To także świetny środek transportu dla starszego juniora do szkoły, domu kultury i innej placówki oświatowej. Do wyboru są różne modele różniące się wielkością ramy, rodzajem napędu, układu hamulcowego, liczbą biegów i przerzutek. Wszystkie rowerki górskie dla dzieci spełniają wymagane normy techniczne i standardy jakości.

Shopping Cart