O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

Marka

Rozmiar koła

Cena

Uwielbiasz rekreacyjne wycieczki na łono natury, a jednocześnie chcesz mieść jednoślad, który poradzi sobie w miejskich warunkach? Rowery trekkingowe męskie i damskie z naszej oferty to świetne modele, które doskonale sprawdzą się zarówno na szosie, jak i lekkim terenie, dzięki czemu będą idealne do kilkudniowych wypraw po bezdrożach, a także na zakupy czy też do pracy. W naszej ofercie znajdziesz również modele profesjonalne, przygotowaliśmy bogatą ofertę do wielu marek takich jak KROSS, GHOST, KELLYS, M_BIKE, MAXIM, MERIDA oraz WINORA.

Profesjonalne rowery trekkingowe – zalety

Bez względu na to, na jaką drogę wyjedziesz tym jednośladem, to na pewno docenisz liczne zalety tych modeli. Rowery damskie trekkingowe mają obniżoną rurę górną (podobnie jak miejskie), co sprawia, że łatwiej się z nich zsiada, nawet będąc w sukience czy spódnicy. Modele męskie i damskie cechują się także:

  • tylnymi bagażnikami, na których można przewozić różnorodne rzeczy, co więcej można na nich montować m.in. sakwy,
  • większość modeli wyposażona jest w amortyzatory o większym skoku,
  • koła najczęściej mają średnicę 28 cali,
  • rama ma łagodne kąty, co przekłada się na komfortową jazdę, zarówno po terenach miejskich, jak i np. lasach,
  • mocne i wytrzymale opono, nieco szersze niż w szosówkach i mniejsze niż w MTB.

Ciekawym wyborem są m.in. profesjonalne rowery KROSS trekkingowe dostępne w wersji damskiej i męskiej, które cechują się bardzo dobrą wytrzymałością, innowacyjnością pod względem rozwiązań technologicznych, lekką ramą i ciekawym design. Oczywiście poza profesjonalnymi modelami KROSS, znajdziesz u nas także jednoślady wielu innych producentów.

Wybierz swój rower trekkingowy

Profesjonalne rowery trekkingowe od KROSS, GHOST, KELLYS a może innej marki z naszej oferty? Wybieraj spośród wielu modeli męskich oraz dla kobiet i znajdź ten idealny dla siebie! A jeśli nie masz pewności, który jednoślad wybrać, to z przyjemnością pomożemy, możesz nas również odwiedzić w sklepie stacjonarnym, który prowadzimy na terenie Wrocławia. Serdecznie zapraszamy – znajdziemy dla Ciebie idealne dwa kółka!

Shopping Cart