O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

W tej kategorii naszego sklepi internetowego znajdą coś dla siebie wszyscy ci, których pasjonują sporty zimowe. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym fanem narciarstwa, czy jesteś zaprawionym narciarzem, dobierzemy dla Ciebie najlepszy sprzęt. Taki, któremu będziesz mógł w pełni zaufać na i poza stokiem. To bardzo ważne, ponieważ odpowiednie narty zjazdowe damskie lub męskie równoznaczne są z bezpieczeństwem, wydajnością oraz komfortową zabawą.

Czym charakteryzują się narty zjazdowe?

Dla osób początkujących lub dopiero zaczynających swoją przygodę z narciarstwem prawdopodobnie wiele sprzętów wygląda dokładnie tak samo. Na pierwszy rzut niewprawionego oka może wydawać się, że ważniejsze są umiejętności niż same narty zjazdowe męskie lub damskie. Nic bardziej mylnego! Oczywiście, trudno zaprzeczyć, że technika jest tutaj bardzo ważna, jednak bez dobrze dobranego sprzętu, nasza jazda będzie po prostu trudna. Te konkretne modele wykorzystuje się głównie na stokach narciarskich, nartostradach lub niektórych dzikich szlakach górskich. Najczęściej używa się męskich lub damskich nart zjazdowych taliowanych o profilu typu camber z rockerem. Co to oznacza w praktyce? Uniesiony dziób i piętki wpływają bezpośrednio na zwrotność, prostotę i ergonomiczność jazdy.

Czym kierować się podczas zakupu nart?

Przede wszystkim długością. To od niej zależy szybkość i dynamika jazdy. Im krótsze, tym większej wprawy będą wymagać. Jeśli więc jesteś początkującym, postaw na te dłuższe. Istotna jest również szerokość, która wpływa na stabilność i promień skrętu. Warto zwrócić uwagę też na twardość — im większa, tym szybciej będziesz w stanie się poruszać, ale będzie to od Ciebie wymagać sporych umiejętności.

Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jeśli jednak nie wiesz, który produkt sprawdzi się najlepiej — odwiedź nasz sklep stacjonarny we Wrocławiu! Wspólnie dobierzmy damskie lub męskie narty zjazdowe, którym będziesz mógł w pełni zaufać na szlaku!

Shopping Cart