O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

Długość narty

Marka

Cena

Nie każdy lubi zatłoczone stoki narciarskie. Coraz więcej osób preferuje korzystanie z tras dzikich lub miejsc rzadziej odwiedzanych przez turystów, gdzie zwykle nie ma infrastruktury wyciągowej. Czy wtedy sprawdzi się każdy sprzęt? Niekoniecznie. W takich sytuacjach najlepiej zainwestować w narty skiturowe damskie lub męskie. Są one dostosowane do podejść, dzięki opcji uwolnienia piętki buta oraz specjalnych fok. Jeśli więc zdecydujesz się na ten typ sprzętu, nie będziesz musiał zdejmować go przy podchodzeniu. W ten sposób uprawianie sportu będzie zdecydowanie płynniejsze i mniej frustrujące.

Co wyróżnia narty skiturowe?

Najważniejszym elementem jest tutaj przede wszystkim waga. Zwykle jest to około 1-1.5 kilograma. Zostały zaprojektowane w ten sposób, żeby maksymalnie ułatwić podchodzenie i nie zużywać tak naszej energii. Co więcej, wyróżnia je także ściśle określony sposób wiązania — i to nie jeden! Mają one na celu stabilne i sztywne umocowanie pięty w narcie skiturowej. Jednocześnie, te specjalne wiązania pozwalają na szybkie i bezproblemowe uwolnienie tylnej części stopy. Dodatkowo każdy model, zarówno męski, jak i damski, posiada pasy z tkaniny, która zapobiega ześlizgiwaniu się w trakcie podejść. Gdyby nie wymienione cechy, nie byłoby wygodne w użytkowaniu, a brak wyciągu znacząco wdałby się we znaki wszystkim osobom.

Jakie produkty znajdziesz w naszym sklepie?

Nasz asortyment jest oparty na modelach znanych i doświadczonych marek takich jak, chociażby, Atomic, Dynafit, Fisher, Head czy Salomon. Wszystkie narty skiturowe męskie lub damskie dostępne w tej kategorii to produkty, które gwarantują długie lata użytkowania, wysoką jakość oraz wygodę. Co więcej, zadbaliśmy o to, żeby każdy z naszych Klientów mógł znaleźć w tej kategorii coś dla siebie. Dlatego oferujemy modele od 149 do aż 188 centymetrów długości.

Przejrzyj naszą ofertę i wybierz te idealne narty skitour dla siebie, a jeśli nie do końca wiesz, jak to zrobić — zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu.

Shopping Cart