O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

Kijki narciarskie

Kupując odpowiednie wyposażenie na stok, warto postawić na wysokiej jakości sprzęty, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu Bergsport. Poza nartami, odzieżą oraz butami, istotne są również kijki narciarskie w wersji damskiej oraz męskiej, które przygotowaliśmy w wielu wariantach. Przygotuj się na ekscytujące zjazdy i sprawdź, jakie wyposażenie najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i wymaganiom!

Kije narciarskie damskie oraz męskie

Sprzęty tego typu, choć niepozorne są bardzo istotnym elementem wyposażenia, szczególnie jeśli dopiero stawiamy pierwsze kroki w nauce jazdy na nartach. Niemniej jednak są one również bardzo przydatne później, jeśli zależy Ci na szlifowaniu umiejętności.

Kije narciarskie męskie oraz damskie najczęściej wykonywane są z dwóch rodzajów materiału: aluminium bądź włókna węglowego. Dzięki temu są wytrzymałe, elastyczne i bardzo lekkie.

Jak dopasować kijki narciarskie?

Najistotniejszym parametrem jest ich długość, zarówno zbyt krótkie, jak i zbyt długie będą niewygodne i będą wiązać się z nieprawidłową posturą. Dlatego też kije narciarskie damskie i męskie warto dobrze dopasować, można to zrobić bezpośrednio w sklepie – nasz znajduje się we Wrocławiu, gdzie serdecznie zapraszamy lub zakupić je online. Wtedy warto oszacować długość za pomocą następującej metody: swój wzrostu pomnóż razy 0,7 i wynik zaokrąglaj do pełnych 5 cm. Przykładowo, jeśli masz 170 cm wzrostu, to pomnożeniu tej liczy przez 0,7 uzyskasz 119, w takim przypadku powinieneś wybrać kijki narciarskie damskie lub męskie o długości 120 cm.

Kije narciarskie męskie oraz damskie z Bergsport

W naszej ofercie znajdziesz sprzęt dla miłośników zimowych sportów w wielu wersjach. Prezentowane kije narciarskie męskie oraz damskie dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach – od białych, po czarne kończąc na jaskrawych, rzucających się w oczy barwach. Nie wiesz, jak dobrać długość? Serdecznie zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści pomogą Ci podczas zakupów i doradzą najlepsze rozwiązanie. Już dziś wyposaż się w najlepszy sprzęt do jazdy na nartach!

Shopping Cart