O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

Marka

Rozmiar koła

Cena

Rowery MTB górskie

Planujesz wycieczkę poza wyznaczone, miejskie trasy? Może chcesz wjechać na leśne ścieżki i spędzić czas w otoczeniu majestatycznej przyrody? Na wyprawy poza utwardzone drogi najlepszym wyborem będą świetnej jakości dwukołowce górskie, które znajdziesz w naszej ofercie! Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rowery MTB damskie i męskie, które poradzą sobie w każdym ternie. Dzięki popularnym “góralom” przemierzysz leśne drogi, polne bezdroża, miasta, a nawet górskie obszary.

Jak dobrać rower MTB?

Poza budżetem i wymaganymi ulepszeniami, najważniejszym parametrem jest dostosowanie sprzętu do użytkowania. Niektóre rowery górale (MTB) damskie bądź męskie przeznaczone są do bardziej rekreacyjnej jazdy po górzystych i leśnych terenach, inne z kolei można zakwalifikować jako półzawodowe. Oczywiście warto również zawróci uwagę na model. Wydzielamy rowery górskie damskie i męskie, które różnią się m.in. rodzajem siodełka i geometrią, które wpływają na komfort jazdy i całościowe użytkowanie.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na ramy MTB, dobrze jest, aby były one wykonane z aluminium, gdyż dzięki temu cały sprzęt będzie lżejszy. Oczywiście należy również dopasowywać model do swojego wzrostu – tabele z rozmiarami ramy umieściliśmy na karcie produktu.

Istotną kwestią jest także rozmiar kół górali — mniejsze pozwalają na uzyskanie większej zwrotności i dynamiki podczas jazdy, większe zapewniają lepszą prędkość na zjazdach i pojazdach oraz łatwiejsze pokonywanie różnych przeszkód. W przypadku wątpliwości względem tej lub innych kwestii z chęcią pomożemy! Jednocześnie zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego zlokalizowanego we Wrocławiu.

Rowery górski damskie i męskie z Bergsport

W naszej ofercie znajdziesz popularne “górale” w różnym przedziale cenowym i o różnych funkcjach dodatkowych. Szczegółowe parametry każdego z modeli zostały uwzględnione na karcie produktu. Nasze rowery górskie męskie lub damskie pozwolą Ci na niezapomniane wycieczki. Modele MTB Zapewnią Ci świetną amortyzację, wytrzymałość i niezawodność nawet na trudnych ścieżkach.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu online i zapraszamy również do punktu stacjonarnego we Wrocławiu!

Shopping Cart