O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

Długość narty

Marka

Cena

Narty juniorskie dla dzieci

Narciarstwo to bardzo ciekawy sport przeznaczony dla osób w różnym wieku. Dlatego też w naszym sklepie przygotowaliśmy również narty juniorskie dla nieco młodszych fanów tej aktywności fizycznej. Modele dziecięce dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki temu jazda na stoku i nauka technik będą świetną zabawą.

Jak dobrać narty dla dzieci?

Jednym z najistotniejszych elementów jest ich długość. Zaleca się, aby początkowo odpowiadała ona mniej więcej wysokości do obojczyka dziecka bądź były 20-30 cm mniejsze niż wzrost Twojej pociechy. W przypadku nieco starszych dzieci (powyżej 7 roku) bądź cięższych można wybrać modele juniorskie, które sięgają brody. Jeśli młody fan sportu potrafi już jeździć, to tego rodzaju sprzęt narciarski powinien mieć ok. 10 – 15 cm mniej od wzrostu.

Dla najmłodszych mamy produkty poniżej 100 cm, z kolei dla starszych sprawdzą się dłuższe, które posłużą przez kilka lat. Należy pamiętać, że dzieci szczególne mniejsze bardzo szybko rosną, dlatego też modele juniorskie czasami muszą być wymieniane nawet co sezon. Oczywiście, jeśli nie masz pewności jak dobrać narty dziecięce, to z chęcią pomożemy!

Narty juniorskie w Bergsport

W naszej ofercie znajdziesz juniorskie narty dla dzieci od takich marek jak ATOMIC, FISCHER, HEAD oraz SALOMON. Modele dziecięce do tych producentów cieszą się ogromną popularnością i są skonstruowane w taki sposób, aby ułatwić najmłodszym naukę jazdy w tym jakże ważnego omijania i manewrowania. Wykonane są z wysokiej jakości miękkiego i giętkiego materiału. Oczywiście masz również duży wybór pod względem ciekawego designu.

Narty dziecięce z naszego sklepu sprzedawane są wraz z wiązaniami, możesz u nas również kupić juniorskie buty narciarskie oraz wiele innych sprzętów do sportów zimowych i nie tylko. Poza sklepem internetowym działamy również stacjonarnie we Wrocławiu, gdzie serdecznie zapraszamy. Bez względu na to, czy będziesz chciał dokonać zakupów online, czy też “na żywo” my gwarantujemy profesjonalne doradztwo i wysokiej jakości sprzęt!

Shopping Cart