O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

Marka

Cena

Buty narciarskie

Szykujesz się na stok i potrzebujesz odpowiedniego sprzętu, który umożliwi Ci aktywnie spędzony czas podczas uprawiania ulubionego sportu zimowego? W naszym sklepie znajdziesz buty narciarskie damskie oraz męskie w wielu modelach. Zbadaliśmy o to, aby każdy mógł dopasować do siebie odpowiedni wariant, bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy poszukujesz już bardziej profesjonalnych modeli. W Bergsport znajdziesz potrzebny Ci podczas zimowych eskapad sprzęt!

Buty narciarskie – komfortowa i bezpieczna jazda

Dobrze dobrane obuwie zapewni wygodę podczas zajazdów. Oczywiście sprzęt tego typu można wypożyczyć na stoku, ale wtedy dość często wybrane modele mogą być za małe lub duże, co wiąże się ze znacznie mniejszym komfortem, a nawet może powodować obtarcia. Dlatego też, jeśli jesteś miłośnikiem tego sportu, to warto postawić na buty narciarskie męskie lub damskie, które w pełni dopasujesz do siebie.

Jak dobrać buty narciarskie?

Przede wszystkim musisz odpowiednio dobrać rozmiar, a także dostosować rodzaj obuwia względem swoich umiejętności. Oferowane przez nas buty narciarskie damskie i męskie w zależności od modelu przeznaczone są dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. W tym przypadku dużą rolę ogrywa sztywność tzw. Flex, im struktura jest sztywniejsza, tym jest przeznaczona dla bardziej doświadczonych osób.

Rozmiar w tym szerokość i długość wkładki również warto dopasować. Zbyt małe obuwie po prostu będzie niewygodne – w tym przypadku nie możesz liczyć na “rozbicie”, jak przy, chociażby trampkach, dlatego też buty narciarskie damskie bądź męskie muszą być idealnie dopasowane. Oczywiście zbyt duże też będą nieodpowiednie, ponieważ nie zapewnią właściwej amortyzacji kostce.

Buty narciarskie damskie i męskie z Bergsport

W naszym sklepie internetowym znajdziesz potrzebny Ci sprzęt, ale możesz również zakupić dopasowane do siebie buty narciarskie damskie bądź męskie w sklepie stacjonarnym, który znajduje się we Wrocławiu. Bez względu na to, w jaki sposób zechcesz wybrać produkty – gwarantujemy pomoc! Nasi specjaliści z przyjemnością podpowiedzą w kwestii doboru odpowiedniego obuwia! Serdecznie zapraszamy!

Shopping Cart