O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

Marka

Rozmiar koła

Cena

Rowery MTB Full Suspension

Jeśli pojazd posiada silnik, automatycznie myślimy, że jazda na nim jest lekka i przyjemna. Dużo jest w tym stwierdzeniu prawdy, ale w rzeczywistości napęd nie funkcjonuje bez tego, co każdy tradycyjny rower – pedałowania. Zamiana klasycznego sprzętu MTB na ten elektryczny Full Suspension nie będzie się więc wiązać z bezobsługową jazdą. Oczywiście, zdecydowanie zwiększą one Twoją wydajność, ale przetestują również Twoją technikę. Z kolei dla osób o mniejszym bądź żadnym doświadczeniu w kolarstwie górskim, otworzy on nowe możliwości, które wcześniej w ogóle nie były realne, chociażby przez wiek.

Czym są rowery MTB i co oznacza Full Suspension?

Wróćmy do podstaw. MTB (Moutain Bike) to nic innego jak rower górski. Przeznaczony jest więc do jazdy po bardzo trudnym terenie. Jego konstrukcja musi być wytrzymała i stworzona z materiałów, które poradzą sobie nawet w najbardziej wymagających warunkach. Ramę wykonuje się zwykle z aluminium, jednak równie popularne są takie surowce jak stal czy karbon. Opony z kolei są o wiele grubsze i posiadają zróżnicowaną kostkę bieżnika. To wszystko po to, żeby jazda była bezpieczna, a przyczepność bardzo dobra, niezależnie od tego, jak szybko zmienia się podłoże.

Rowery elektryczne MTB Full Suspension to sprzęt z napędem oraz pełnym zawieszeniem, czyli dwoma amortyzatorami – przednim i tylnym. W praktyce oznacza to idealne wyważenie i maksymalną trakcję kół, co przekłada się bezpośrednio na komfort Twojej jazdy.

Komu sprawdzą się elektryczne rowery MTB?

Full Suspension gwarantuje świetne wrażenia. Jeśli więc jesteś amatorem wycieczek kolarskich, rower elektryczny MTB pozwoli Ci na chwilę zapomnieć o swoich ograniczeniach i wjechać tam, gdzie wcześniej nawet nie myślałeś, że to możliwe. Jeżeli jednak masz już doświadczenie, to szybko zauważysz, że Twoje treningi są bardziej wydajne, a Ty nie tracisz tak dużo energii.

Wybierz w naszym sklepie we Wrocławiu jeden z modeli Full Suspension, który pozwoli Ci na radość na zjazdach i sprawdzenie techniki!

Shopping Cart