O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

O nas

Kontakt

Serwis

Wypożyczalnia

Blog

Zaloguj

Marka

Rozmiar koła

Cena

Rowery crossowe

Szukasz uniwersalnego jednośladu, którym bez problemu przemierzysz zarówno miejskie drogi, jak i leśne bezdroża? W takim razie rowery crossowe damskie bądź męski będą dla Ciebie idealnym wyborem. Tego typu modele turystyczne łączą w sobie wiele cech, które sprawiają, że jest to idealny rozwiązanie pomiędzy klasycznym modelem miejskim a np. górskim.

Rowery crossowe – na co dzień i na weekendy

Potrzebujesz jednośladu, za pomocą którego od poniedziałku do piątku dojedziesz do szkoły, na uczelnię bądź do pracy, a w weekendy wybierzesz się na wycieczkę po lasach? Zazwyczaj dobrym wyborem są dwa modele, ale jeśli nie masz miejsca na przechowywanie bądź po prostu chcesz mieć tylko jeden jednoślad to rowery crossowe męskie lub damskie są najlepszym wyborem.

Co wyróżnia rowery crossowe?

Tego typu rowery turystyczne w wersji damskiej i męskiej mają stosunkowo szerokie koła i sporą liczbę biegów. Zachowanie prawidłowej i zalecanej pozycji jest możliwe dzięki siodełku, które ustawione jest poniżej linii kierownicy. Oczywiście jest to kwestia preferencji — ważne, aby dopasować model crossowy do siebie, wtedy pokonasz na nim zarówno leśne, jak i miejskie drogi.

Niemniej jednak należy pamiętać, że tego typu modele są kwalifikowane jako turystyczne tzn. świetnie, sprawdzą się podczas przejażdżek po lesie, ale niekoniecznie zdadzą egzamin na mocno wymagających trasach – wtedy należy stawiać na modele typowo do jazdy po trudnych trasach.

Nowoczesne rowery crossowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rowerów crossowych w wersji damskiej oraz męskiej. Możesz wybierać spośród wielu rozmiarów (mamy m.in. ramy M – 19″, L – 21″ oraz XL – 23″), a także dopasować kolorystykę według własnego gustu. Proponowane przez nas nowoczesne jednoślady turystyczne i wiele innych kupisz zarówno online, jak i stacjonarnie. Nasz sklep znajduje się we Wrocławiu — zachęcamy do odwiedzenia i znalezienia idealnego modelu. Oczywiście, jeśli chcesz kupić jednoślad online i nie masz pewności, który wybrać lub chcesz o coś dopytać, to z wielką chęcią pomożemy! Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu Bergsport.

Shopping Cart
error: Treść jest chroniona!